خرید کفش کالج مردانه جدید | تولیدی کفش مردانه سایز بزرگ

کفش ایمنی مردانه سایز بزرگ و یا کفش سایز بزرگ مردانه در تهران شامل کفش مردانه سایز 44 تا 47 در مدل های کفش اسپرت مردانه سایز بزرگ و کفش کالج و هم چنین نیم بوت مردانه ارزان از طریق سایت به فروش می رسد.
شما می توانید این مدل ها را در کانال تلگرام کفش مردانه سایز بزرگ مشاهده و از جزئیات کیفی و کمی آن مطلع گردید.
نکته دیگری که در خصوص کفش های مردانه بزرگ پا می بایست به آن توجه کرد سایز بندی آن ها در فروش کارتنی کفش مردانه سایز بزرگ است.
این سایز ها معمولا از 44 تا 47 بوده که ممکن است از هر سایز 2 جفت و یا طبق سفارش مشتری تعداد یک سایز کم و تعداد سایز دیگر بیشتر شود.
تعداد کفش ها در هر سری از نوع بزرگ پا مانند سایز های معمولی 10 جفتی است و تک رنگ هستند.
لذا اگر متقاضی خرید کفش کالج مردانه جدید نیز هستید، می توانید با مراجعه به سایت یا کانال تلگرام از موجود بودن آن ها مطمئن شده و سپس به تهیه آن ها اقدام نمایید.

فروش عمده انواع کفش سایز بزرگ مردانه

 • کفش اسپرت مردانه سایز بزرگ
 • کفش کالج مردانه سایز بزرگ
 • کفش نیم بوت مردانه سایز بزرگ

کفش های بزرگ پای مردانه در مدل های مختلفی تولید و عرضه می گردند که به علت فروش خاص و پایین آن ها تولیدی های زیادی آنها را موجود ندارند.
چنان چه موفق به پیدا کردن تولیدی و یا کارخانه تولید کفش سایز بزرگ شدید احتمال اینکه مدل های متنوعی از آن را داشته باشد هم بسیار نادر است.
چرا که اکثر مدل های کفش های سایز بزرگ تکراری و قدیمی هستند و تنوع چندانی توسط دوزنده آن ایجاد نمی شود.

تولیدی کفش مردانه سایز بزرگتولیدی کفش مردانه سایز بزرگ

خرید عمده کفش اسپرت مردانه بزرگ پا

کفش های اسپرت مردانه بزرگ پا از نوع کتانی اسپرت و یا کفش های چرم اسپرت و غیر کلاسیک هستند.

از نمایندگی های فروش کفش اسپرت سایز بالا می توان کفش آدیداس از نوع وارداتی و کفش پیاده روی ایرانی تن تاک و یا کفش نهرین را نام برد.
همان طور که می دانید پوشیدن این کفش های کتانی خود یکی از عوامل بزرگ شدن سایز پا ها می باشند.

چراکه جنس آنها بسیار نرم و راحت بوده و کمترین فشاری مانند کفش های چرم به پا وارد نمی شود و در نتیجه ممکن است سایز و فرم پا را از حالت طبیعی کمی خارج کنند.

البته کفش زنانه کتانی چرم هم وجود دارند که به افراد کتانی پوش آن ها را بیشتر پیشنهاد می کنیم.

تولیدی کفش مردانه سایز بزرگ

خرید عمده کفش کالج مردانه بزرگ پا

یکی از نادرترین مدل های کفش سایز بزرگ زنانه و مردانه در یک فروشگاه کفش اسپرت فروشی نوع کالج آن است.
زیرا کالج ها از مدل های جدید کفش های مردانه و زنانه هستند و همانطور که گفته شد کفش های بزرگ پا اکثرا از مدل های قدیمی اند.

اما خوشبختانه تولیدی هایی در تهران هستند که قالب های سایز بزرگ کالج مردانه و زنانه را موجود دارند و در صورت سفارش مبادرت به تولید آن می کنند.
جالب است بدانید ارزان ترین نوع کفش های بزرگ پا که گاها با جنس مصنوعی هم دوخته می شوند همین نوع کفش کالج هستند.
تولیدی کفش مردانه سایز بزرگتولیدی کفش مردانه سایز بزرگ

خرید عمده کفش نیم بوت مردانه سایز بزرگ

مدل دیگری از کفش چرم مردانه سایز بزرگ در فروش عمده کفش تابستانی مردانه و یا خرید صندل اسپرت مردانه دیده می شود.
همچنین کفش کوهنوردی زنانه و مردانه که احتمالا در سال های آینده نوع ایرانی و ارزان آن بیشتر مد شود نیز به لیست کفش های قابل فروش اضافه خواهند شد.
گفتنی است مدل نیم بوت بزرگ پا شباهت زیادی به کفش کوهنوردی مردانه دارد و اغلب باکیفیت بالا تولید می شود و در امر کوهنوردی نیز مفید واقع می شود.
بنابراین می توان نتیجه گرفت که نیم بوت های سایز بزرگ از گران ترین کفش های سایز بزرگ هستند.
البته قیمت کفش مردانه سایز بزرگ به دلیل کمیاب بودن و مصرف چرم و مواد بیشتر و همچنین زیره های بزرگ تر نسبت به کفش های سایز پایین گران قیمت ترند.
چنانچه خریدار عمده انواع کفش های سایز بزرگ مردانه هستید می توانید با ما در تماس باشید.

خرید کفش کالج مردانه جدید | تولیدی کفش مردانه سایز بزرگ

انواع مدل‌های جذاب کفش کالج مردانه

انواع مدل‌های جذاب کفش کالج مردانهکفش کالج مردانه از کفش های پر طرفداری است که این روز ها مد شده و در پای هر مرد جوان و یا پسر نوجوانی دیده می شود.
تولیدی هایی که به تولید این نوع کفش ها مبادرت می ورزند، انواع سایز های آن را تولید کرده و برای مصرف کنندگان در طرح و مدل های جذاب ارائه داشته اند.
این مدل ها به قدری متنوع و زیبا هستند که علاوه بر کاربرد راحت آن ها، شکل مناسب این کفش ها نیز به درصد افزایش خریداران و مصرف کنندگان افزوده است که این امر خود یک نقطه مثبت برای تولید کنندگان داخلی کفش تلقی شده و صنعت تولید کفش را با بهبود رو به رو می سازد.

اما مدل هایی که برای کالج مردانه از سوی تولید کنندگان اعمال شده و بر خرید آن ها بیشترین تاکید از سوی خریداران عمده و جزیی وجود دارد، این نمونه ها می باشند:

 • کفش مردانه مجلسی
 • کفش مردانه نیمه رسمی
 • کفش مردانه رسمی

لذا می توان بیان داشت که خرید کفش ایرانی و کفش کوهنوردی snow hawk و مردانه مجلسی، خرید کفش مردانه مجلسی و دیگر گزینه های کفش، از سری خرید های رایجی است که خریداران برای خرید مدل های کفش کالج به آن ها توجه می کنند.

فروش کفش کالج مردانه

فروش کفش کالج مردانهخریدارانی که به دنبال خرید مدل های جدید کالج مانند خرید کفش کالج مردانه2017 یا خرید کفش اسپرت مردانه2018 می باشند، می توانند از طریق فروشندگان معتبری که در قالب نمایندگی های فروش کالج مردانه فعالیت می کنند و دسترسی راحت تر به این نوع کفش ها را برای انواع مشتریان امکان پذیر می سازند، اقدامات لازم را به عمل آورند.
گفتنی است که فروشندگان مورد نظر، قیمت کفش کالج مردانه2017 را با قیمت مناسب تر و پایین تر از بازار به خریداران عرضه داشته و جنس های اصل و با کیفیت را تحویل آن ها می دهند.
ضمن این که می توان گفت جهت خرید کفش کالج مردانه و کفش پسرانه راحتی ارزان مانند خرید نیم بوت مردانه ارزان نیز می توان از طریق نمایندگی های مورد نظر، عملیات لازم برای خرید را به انجام رساند و از نفع های حاصل از این نوع خرید، بهره های کافی را برد و در نتیجه از خرید دلخواه با نصیب شد. 

جدیدترین مدل کفش کالج مردانه

جدیدترین مدل کفش کالج مردانه جدید ترین مدل کفش کالج مردانه در انواع نمونه های ایرانی با کیفیت و با دوام در بازار فروش موجود بوده و برای خریداران عمده و جزیی، قابل عرضه می باشد. شما با تهیه این کفش ها از نمایندگی های فروش می توانید از دریافت محصول اصل مطمئن بوده و از شرایط خرید مناسب نیز بهره ببرید.
ضمن این که با راحتی ای که این مدل کفش ها به همراه دارند، می توانید سلامت پا های خود را به آن ها بسپارید و در عین حال از مدل های زیبای کفش کالج لذت ببرید.

کارخانه تولیدی کفش مردانه

کارخانه تولیدی کفش مردانهانواع کفش مردانه نظیر کفش کالج و نمونه های دیگر، توسط کارخانجات تولید کفش در داخل کشور، پس از طی پروسه های تولید پیشرفته به وجود آمده و راحتی و آسایش را برای مصرف کنندگان کفش در بر داشته اند.
از قدم برداشتن با کفش های اصیل ایرانی که جنس و دوام مناسبی را در برند های معتبر هم چون کفش بلا یا کفش ملی ارائه داشته اند، می توان نهایت لذت را کسب کرده و در نتیجه از سلامتی پا ها در اثر استفاده بلند مدت از این نوع کفش ها نیز مطمئن شد.

8

  • سلام، وقت شما بخير؛
   لطفاً براي دريافت پاسخ سوالات خود، از طريق پر کردن فرم “آغاز همکاري”، در ابتداي همين صفحه، در انتظار دريافت پاسخ از سمت کارشناسان ما باشيد. مشاورين ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
   با سپاس از شما

 1. سلام ممکن ادرس فروشگاهاتون درتهران و بفرمایید ،من برای پسرم می خوام کالج بخرم سایز پاش۴۶ جایی پیدا نمی کنم که هم تنوع داشته باشه هم سایز پاشو ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • سلام، وقت شما بخير؛
   لطفاً براي دريافت پاسخ سوالات خود، از طريق پر کردن فرم “آغاز همکاري”، در ابتداي همين صفحه، در انتظار دريافت پاسخ از سمت کارشناسان ما باشيد. مشاورين ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
   با سپاس از شما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما