خانه / کفش پاخور / بهترین تولیدی کفش در ایران

بهترین تولیدی کفش در ایران

تولیدی کفش انواع کفش ایرانی در شهرهای زیادی وجود دارد اما بیشتر از همه در تهران، تبریز در استان آذربایجان شرقی و همچنین مشهد یافت می شوند.
کارخانه های کفش ایران شامل لیست تولیدی های کفش تبریز و چندین برند معروف در تهران و مشهد هستند.

بهترین تولیدی کفش در ایرانبهترین تولیدی کفش در ایران

قبل از این که به موضوع بهترین تولید کفش ایرانی بپردازیم می بایست مشخصات یک کفش خوب را شناخت تا از این طریق بهتر به جواب سوالمان برسیم.

مشخصات یک کفش خوب چیست؟

  • تمام چرم باشد
  • جنس زیره مرغوب باشد
  • تمیز تولید شده باشد
  • مدل جدید و منحصر به فرد باشد
  • راحت و سبک باشد
  • دوام زیادی داشته باشد

تولیدی کفش تمام چرم

تولیدی های زیادی در ایران کفش های تمام چرم تولید می کنند اما اینکه این جنس چرم چه باشد بسیار مهم است.

این تولیدی ها از انواع پوست های چرمی برای نقاط مختلف کفش استفاده می کنند که شامل قسمت های رویه،آستر وکفی کفش می شود.

یک کفش تمام چرم با کیفیت بایستی چرم رویه آن از نوع گاوی باشد و همچنین آستر وکفی آن از چرم گوسفندی ویابزی باشد.

بهترین شهر های تولید کننده چرم در مشهد و تبریز وجود دارند اما لزوما بهترین مرکز خرید بوت و کفش چرم نیستند چرا که شاخصه یک تولیدی خوب کفش فقط تولید کفش چرم نیست.

بسیاری از تولید کنندگان کفش فانتوف چرم در ایران با وجود اینکه در شهر تبریز ومشهد ساکن نیستند اما چرم های خود را از این شهر ها تامین می کنند.

بهترین تولیدی کفش در ایرانبهترین تولیدی کفش در ایران

بهترین نوع زیره کفش چیست؟

زیره های زیادی در سال های اخیر برای تولید کفش در ایران استفاده می شوند و متاسفانه صنعت زیره سازی کشور به اندازه چرم قوی نشده است.

بسیاری از زیره های مرغوب استفاده شده در تولید کفش ایرانی از نوع وارداتی است که بیشتر از کشور های چین وترکیه وارد شده اند.

انواع زیادی از زیره ها وجود دارد که هر کدام دارای معایب ومزایایی هستند که بسیار جای بحث دارند.
اما با توجه به مقایسه وزن و استقامت آنها بهترین نوع زیره کفش های کلاسیک و مجلسی نوع نیولایت و برای کفش های اسپرت نوع ترمو است.

از دیگر مشخصه های کفش خوب تولید تمیز و بدون نقص آن است که به عنوان مثال دوخت صاف وعدم رویت چسب و کثیفی در کفش را می توان ذکر کرد.

تولیدی کفش جدید و خاص

از ویژگی های یک تولیدی خوب به روز بودن مدل ها وطرح های کفش است که پیوسته در حال تولید مدل های جدید باشد.

بسیاری از این تولید کنندگان دارای نیروهای طراح کفش بوده که کارشان فقط خلق مدل هایی منحصر به فرد می باشد.

اکثر تولیدی های شهر تهران در این خصوص بسیار توانا بوده و همواره در اینترنت ویا با سفرکردن به کشور های دیگر در حال جستجو کردن مدل نو و جدید هستند.

بهترین تولیدی کفش در ایران

تولیدی کفش راحت وسبک

یک تولیدی خوب باید برای ساخت کفش های استاندارد نهایت تلاش و تجربه خود را به کار ببندد.

از جمله این استاندارد ها سبکی و راحتی کفش هنگام پوشیدن و راه رفتن با آن است که سبکی آن تا حد زیادی به جنس زیره و راحتی آن به قالب و نوع دوخت آن بستگی دارد.

تولیدی کفش با کیفیت

تولیدی ها معمولا به دو دسته تقسیم می شوند که یک دسته فقط در حال تولید کفش های چرم با کیفیت هستندو الویت کارشان کیفیت است.
و دسته دوم تولید کنندگان الویتشان تولید کفش ارزان بوده و به کیفیت خیلی توجه نمی کنند.

کیفیت ودوام یک کفش به عوامل زیادی از جمله جنس چرم، زیره و از همه مهمتر اجرای فرآیند دقیق تولید و دوخت آن است.
چه بسا شما ممکن است کفش چرم با زیره عالی هم تهیه کنید اما چنانچه به خوبی و دقت بالا توسط نیروی حتی ماهر انجام نشود ممکن است کفش سریعا خراب شود.

از مهمترین مشخصه های یک تولیدی کفش خوب که خریداران عمده می بایست به آن توجه کنند همین موضوع است.
زیرا خیلی از فروشگاه های کفش دارای مشتریان ثابتی هستند و به فکر برند کردن خود در شهرشان در حوزه فروش کفش هستند.
چنانچه کفشی که به مشتری ارائه می کنند خیلی زود با مشکل مواجه شود برای آن فروشگاه بسیار بد بوده و مشتریان خود را از دست می دهد.

بهترین تولیدی کفش در ایرانبهترین تولیدی کفش در ایران

بهترین تولیدی کفش در ایران کجاست؟

با توجه به مشخصات کفش که در بالا به آنها اشاره شد بهتر می توان در خصوص یک تولیدی خوب و تولیدی بهترین کفش مجلسی اظهار نظر کرد.

پس بهترین تولیدی کفش تولیدی است که از چرم های مرغوب مانند چرم گاوی مشهد وتبریز برای تولید کفش ها استفاده کرده باشد و همیشه مدل های جدید ارائه دهد.

واینکه تولیدی برای کدام شهر و کجای ایران باشد خیلی مهم نیست بلکه باید برندی باشد که قبلا شما از آن خرید کرده اید و از کیفیت آن اطمینان خاطر دارید.

همان طور که خودتان تجربه کرده اید این مشخصات در تولیدی های کفش تهران بیشتر از سایر شهر ها وجود دارد.

چنانچه خریدار عمده انواع کفش های باکیفیت و تولید شده با تولیدی های خوب ایرانی هستید با ما درتماس باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوروکارشناس فروش کاظم واله
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129641239
آدرس کانال: کفش پاخور@
پست الکترونیکی:info@kafshepakhor.ir

درباره ی a.rezaie

مطلب پیشنهادی

فروشگاه سری کفش کالج ایرانی | عرضه کننده مدل های محتلف کفش

در ابتدا یک تعریفی از کفش انجام می دهیم کفش یا موزه پا افزاری است برای محافظت و راحتی پای انسان به هنگام انجام کارهای گوناگون پای ادم دارای استخوانها بیشتری نسبت به هر اندام دیگری از بدن می باشد و در برابر خطرهای محیطی همچون سنگها ی تیز و زمین داغ  اسیب پذیر است که کفش در برابر این اسیب ها از پا محافظت می کند طراحی کفش ها در ازای زمان و از فرهنگ به فرهنگ دیگر متنوع است که ظاهر ان در اصل با کارکرد ان بستگی داشته است کفشهای امروزی در شیوه پیچیدگی و هزینه تفاوت گسترده ای دارند امروزه در طراحی کفشها جنبه اراستگی ان نیز در نظر گرفته می شود  فروشگاه کفشئ کالج مردانه ایرانی به صورت سری و عمده در بازار تهران کفشهای دوخته شده توسط کارگاه ها را به فروش می رسانند اما این فروشگاه ها فقط مختص کفش کالج نبوده و بلکه هر نوع کفش اسپرت و کلاسیک از جمله کفش های کالج زنانه و مردانه را برای فروش در فروشکاه خود به نمایش می گذارند مه به عبارت دیگر واسطه هستند با توجه به اجاره بسیار سنگین این مغازه ها در بازار تهران اغلب این فروشگتاه ها اجبار کفش های تولید شده توسط دوزنده ها را با قیمت بسیار بالاتری می فروشند چرا که می بایست هزینه اجاره مغازه جبران شود از این رو مجموعه خانه کفش جهت  کوتاه کردن این مسیر و حذف واسطه ها و هم چنین با به حداقل رساندن هزینه ها تلاش دارند تا کفش ها ی تولید شده را با ارزان ترین قیمت به دست خریداران عمده برسانند قدیمیترین کفش جهان در شهر تبریز دوخته شده است یک فروشگاه فروش کفش کالج مردانه ارزان که به صورت اینترنتی فروش دارد بامیلو است