خانه / کفش پاخور / تولیدی صندل و دمپایی مردانه چرمی

تولیدی صندل و دمپایی مردانه چرمی

تولیدی صندل و دمپایی ، تولیدی صندل مسعود، کفش طبی مسعود، تولیدی کفش چرم، تولیدی صندل طبی زنانه، صندل طبی زنانه مسعود، دیجی کالا دمپایی صندل، قیمت محصولات کفش شهپر، خرید اینترنتی کفش طبی

تولیدی صندل دمپایی

تولیدی صندل و دمپایی بیشتر به صورت کارخانجات تولید کفش و دمپایی هستند که به دستگاه های تزریق پلاستیک مجهز می باشند.

این نوع صندل ها با زیره های پیو که نرم هستند تولید می شوند که خاصیت طبی بودن را به خود گرفته و به عنوان صندل طبی هم بفروش می رسند.

جنس رویه این نوع ازدمپایی و صندل ها بیشتر از نوع چرم صنعتی بوده و امکان تولید نوع چرمی آن هم طبق سفارش مشتری امکان پذیراست.

تولیدکنندگان صندل و دمپایی

  • تولیدی دمپایی و صندل در قم
  • تولیدی دمپایی و صندل در مشهد
  • تولیدی دمپایی و صندل تهران
  • تولیدی دمپایی و صندل تبریز

تولیدی صندل و دمپایی در بیشتر شهرک های صنعتی ایران وجود دارند که در برخی از شهرها بیشتر و معروف ترند.

تولیدی دمپایی و صندل در قم

یکی از شهر های مهم در تولید دمپایی و صندل مردانه در قم وجود دارد که با توجه به نزدیک بودن این شهر به تهران ، اصفهان و دیگر شهر های اطراف آن فروش قابل توجهی دارد.

اغلب این کارخانه های تولیدی دمپایی پلاستیکی و یا صندل با چرم مصنوعی ویا صنعتی تولید و به صورت پخش عمده صندل و دمپایی عرضه می شوند.

تولیدی صندل و دمپایی مردانه چرمیتولیدی صندل و دمپایی مردانه چرمی

تولیدی دمپایی و صندل در مشهد

تولیدی صندل و دمپایی در مشهد چنانچه از نوع دست دوز و زنانه باشد بسیار ارزان بوده و در صورتی که تولید کارخانه باشد با قیمت بالاتری به فروش می رسد.
البته تولیدات کارخانه از نوع دمپایی و صندل های ساده هستند و نوع دست دوز آن از نوع زنانه پاشنه دار و یا بدون پاشنه هستند.

تولیدی دمپایی و صندل تهران

تولیدی صندل و دمپایی در تهران بیشتر در اطراف تهران مانند اسلامشهر،ورامین،پاکدشت  و یا داخل تهران مانند شهر قدس صورت می گیرد.

صندل های ساده و فانتزی زنانه با تیراژ کم هم در اطراف بازار تهران تولید می شوند که از زیبایی خاصی هم برخوردار هستند و به صورت دست دوز تولید می گردند.

تنوع در مدل تولیدی های تهران بسیار بیشتر از سایر مناطق ایران می باشد که علت اصلی آن رقابت بیشتر در بازار و تولیدی های این شهر است.

تولیدی صندل و دمپایی مردانه چرمیتولیدی صندل و دمپایی مردانه چرمی

تولیدی دمپایی و صندل تبریز

از دیگر شهرهای که در حوزه دمپایی و صندل فعالیت دارد شهر تبریز است که مانند شهر مشهد بیشتر در حوزه صندل و دمپایی دست دوز زنانه مشغول هستند.
اما کارخانه تولید کفش که در امر تولید صندل و دمپایی چرم و طرح چرم هم فعالیت دارند در این شهر یافت می شود.

تولیدی کفش چرم

صندل های تولیدی کفش چرم بیشتر از نوع کلاسیک و اسپرت می باشد و بسیار نادر است که دمپایی تولید کنند.
چراکه این تولیدی ها بیشتر کارگاه کفش دست دوز بوده و تجهیزات مربوط به تولید دمپایی را ندارند اما کارخانه های تولیدی کفش چرمی نیز وجود دارند که به خوبی می توانند دمپایی چرمی تولید کنند.

اغلب تولیدی های دست دوز،صندل ها را با جنس چرم طبیعی و یا چرم مصنوعی تولید می کنند و برخی از مدل های آن بسیار برای تولید کننده پر زحمت می باشند.

کفش صندل زنانه خصوصا صندل دخترانه ارزان در ایران بیشتر از صندل مردانه تولید و بفروش می رسد اما نوع صندل چرم مردانه از کفش صندل چرم زنانه پرفروش تر می باشند.

تولیدی صندل و دمپایی مردانه چرمیتولیدی صندل و دمپایی مردانه چرمی

کارخانه تولیدی صندل

اغلب کارخانه های تولیدی صندل در ایران در اصل تولید کننده دمپایی و یا تولید کننده کفش های طبی هستند.
این کارخانه ها دارای دستگاه های ترزیق پلاستیک بوده و دمپایی و صندل هایی با زیره پی یو مواد نو تولید می کنند.
زیره پیو این صندل و دمپایی ها به آنها خاصیت طبی بودن را می دهد و در واقع خرید اینترنتی کفش طبی زیادی به صورت صندل اتفاق می افتد.
از این رو هر کارخانه تولید دمپایی صندل محصولات خود را به عنوان صندل طبی بفروش می رساند.

چنانچه خریدار عمده صندل و دمپایی طرح صندل مردانه و زنانه هستید می توانید با ما درتماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوروکارشناس فروش کاظم واله
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129641239
آدرس کانال: کفش پاخور@
پست الکترونیکی:info@kafshepakhor.ir

درباره ی a.rezaie

مطلب پیشنهادی

فروشگاه سری کفش کالج ایرانی | عرضه کننده مدل های محتلف کفش

در ابتدا یک تعریفی از کفش انجام می دهیم کفش یا موزه پا افزاری است برای محافظت و راحتی پای انسان به هنگام انجام کارهای گوناگون پای ادم دارای استخوانها بیشتری نسبت به هر اندام دیگری از بدن می باشد و در برابر خطرهای محیطی همچون سنگها ی تیز و زمین داغ  اسیب پذیر است که کفش در برابر این اسیب ها از پا محافظت می کند طراحی کفش ها در ازای زمان و از فرهنگ به فرهنگ دیگر متنوع است که ظاهر ان در اصل با کارکرد ان بستگی داشته است کفشهای امروزی در شیوه پیچیدگی و هزینه تفاوت گسترده ای دارند امروزه در طراحی کفشها جنبه اراستگی ان نیز در نظر گرفته می شود  فروشگاه کفشئ کالج مردانه ایرانی به صورت سری و عمده در بازار تهران کفشهای دوخته شده توسط کارگاه ها را به فروش می رسانند اما این فروشگاه ها فقط مختص کفش کالج نبوده و بلکه هر نوع کفش اسپرت و کلاسیک از جمله کفش های کالج زنانه و مردانه را برای فروش در فروشکاه خود به نمایش می گذارند مه به عبارت دیگر واسطه هستند با توجه به اجاره بسیار سنگین این مغازه ها در بازار تهران اغلب این فروشگتاه ها اجبار کفش های تولید شده توسط دوزنده ها را با قیمت بسیار بالاتری می فروشند چرا که می بایست هزینه اجاره مغازه جبران شود از این رو مجموعه خانه کفش جهت  کوتاه کردن این مسیر و حذف واسطه ها و هم چنین با به حداقل رساندن هزینه ها تلاش دارند تا کفش ها ی تولید شده را با ارزان ترین قیمت به دست خریداران عمده برسانند قدیمیترین کفش جهان در شهر تبریز دوخته شده است یک فروشگاه فروش کفش کالج مردانه ارزان که به صورت اینترنتی فروش دارد بامیلو است