بزرگترین مجموعه کفش پیاده روی عمده در ایران

برای داشتن بزرگترین مجموعه کفش پیاده روی عمده در ایران به عنوان یک گروه تولیدی بارزگانی باید قبل از همه تمام نیازهای بازار این نوع از کفش را دانست که همان نیازها و خواسته های مستمر و اکثریت مصرف کننده گان و به طبع آن خریداران عمده است.
در این مطلب قصد داریم تا به معرفی انواع کفش های پیاده روی و مشتریان مخصوص هر نوع ازاین مدل کفش ها بپردازیم تا راهنمایی برای خریداران عمده باشد.

از این جهت در تهیه کفش مردانه طبی بیشتر توجه و تمرکز، به راحتی و طول عمر کفش در مدت زمان طولانی می باشد. خرید عمده کفش مردانه از بیشتر تولیدی های کفش داخلی که در شهر های تبریز و همچنین در انواع عمده فروشی کفش مشهد، اصفهان و سایر شهر های بزرگ امکان پذیر است. 

کفش پیاده روی عمده برند و اورجینال

این روزها تمایل مردم به نشان دادن فردیت خود به شکلی که از دیگران متمایز باشند بیشتر شده است و به طور روز افزونی به دنبال کفش خارجی مارک هستند.
از این رو برای رفع این نیاز از مشتریان خود بایستی بیشتر به دنبال کفش پیاده روی برند و اورجینال خارجی بایستی باشید.

کفش پیاده روی عمده برند و اورجینال


البته با بالا رفتن نرخ ارز و مشکلات تحریم و جلوگیری از ورود کالای قاچاق تامین این نوع از کفش های پیاده روی خیلی سخت تر از قبل شده است.
اما همچنان مشتریانی زیادی هستند که حاضرند بابت مارک هایی نظیر نایک(nike)، ریبوک(reebok)، فندی(fendi)، پوما(puma) وده ها مارک و برند دیگر که از قدیم تا امروز پرطرفدار هستند، پول زیادی پرداخت کنند.

کفش پیاده روی و کوهنوردی عمده

مردم به دلیل زندگی شهری و مشاغل پردردسری که دارند اغلب برای حس کردن زندگی ، تجدید قوا، داشتن عمر طولانی و باکیفیت تر به پیاده روی و کوهنوردی روی آورده اند به همین دلیل روز به روز به طرفداران کفش پیاده روی و کوهنوردی افزوده می شود.

کفش پیاده روی و کوهنوردی عمده


این دسته از کفش های پیاده روی از مدل های خارجی تا تولیدات داخلی با قیمت های متنوع در بازار قابل دسترسی عمده خریداران هستند.
مارک های تولیدات خارجی مثل اسکارپا(scarpa)، ویبرام(vibram) و تولیدهای داخلی که انصافا به نسبت قیمت مناسبی که دارند تولیدات با کیفیتی عرضه می کنند از جمله این محصولات هستند.

کفش پیاده روی عمده ایرانی

تولیدی ها، عمده فروشان، مغازه داران، ویزیتورها، مشتریان عمده و مشتریان خرد همگی درمحیط بازارکفش به کار اشتغال دارند که در این بازار فرصت ها یا تهدیداتی برای آنها وجود دارد.

اکثر بوتیک های و مغازه های کفش ورزشی مردانه در سراسر کشور با تولیدی های کفش به شکل مستقیم همکاری دارند، و یا محصولات خود را از عمده فروشی های این تولیدی ها تهیه و خریداری می کنند، اصولا خرید به صورت عمده و کلی و همچنین به صورت مستقیم بسیار مقرون به صرفه تر از خرید های جزئی می باشد.


تهدیدات بازار غیر قابل کنترل بوده و هرکسی که در این بازار فعالیت دارد باید بر آنها نظارت داشته باشد و نسبت به آنها عکس العمل مناسب نشان دهد تا در بازارکفش پایدار باشد.

مهم ترین نیروی بازار، جمعیت است چون بازار را مردم تشکیل می دهند لذا جمعیت، توزیع سنی، قومیت ها، الگوهای خانوار ها برای تولیدکنندگان حرفه ایی و تاجران حوزه کفش در ایران که بازار ساز هستند حایز اهمیت است.

کفش پیاده روی عمده مردانه

برای خرید کفش عمده اسپرت مردانه و خرید عمده کفش پیاده روی ارزان می توانید به کانال تلگرام تولیدی کفش و یا فروش عمده کفش مردانه مراجعه کنید که در این کانال ها فروش عمده کفش اسپرت و فروش عمده کفش ارزان نیز انجام می شود.
توجه داشته باشید که کفش پیاده روی مردانه فروش کمتری نسبت به زنانه دارند ولی سود آن چشمگیرتر است.

کفش پیاده روی عمده مردانه

کفش پیاده روی عمده زنانه

تنوع در کفش پیاده روی زنانه بالاست و درست است که حاشیه سود پایین تری نسبت به مردانه دارد اما فروش بالای آن این حاشیه سود پایین را جبران می کنند وباعث گردیده تا تولیدی کفش کتانی سایزهای میانه وزنانه را بیشتر مورد توجه قرار دهند.
زنان امروز مشغله و مسئولیت های زیادی دارند و در کنار مسئولیت اداره خانه و بچه ها عهده دار خرید و بقیه کارها در خارج از منزل نیز هستند و به همین دلیل بازارخوبی را تشکیل می دهند.

کفش پیاده روی عمده ارزان

یک کفش در صورتی با توفیق بیشتری در فروش عمده و جزئی رو به رو می شود که هماهنگ و در جهت روند بازار و مشتری باشد.
بنابراین این که یک کفش از نظر فنی قابل توجیه باشد تضمینی برای فروش موفقیت آمیز آن محسوب نمی شود.
باید همیشه تعداد مشتریان زیادی برای یک مدل از کفش باشند که بخواهند در قبال آن پرداخت وجه داشته باشند و درنتیجه یک کفش زمانی پرفروش است که توجیه اقتصادی از نظر اکثر مشتریان داشته باشد.

کفش پیاده روی عمده ارزان


چنانچه به دنبال خرید کفش پیاده روی عمده از تولیدات داخلی هستید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما