خانه / کفش پاخور / فروش عمده کفش مدارس به قیمت تولیدی

فروش عمده کفش مدارس به قیمت تولیدی

تولیدی و پخش عمده کفش و کتانی مناسب برای فصل مدارس از اواسط تابستان هرسال قابل ارائه توسط تولیدی ها و عمده فروشان می باشد.
هرساله مدل های جدید و متنوعی دو ماه قبل از شروع مدرسه ها و نزدیک بازار شهریور و مهر توسط تولیدی های کفش رو نمایی می گردد.

تولیدی کیف و کفش مدارس

تولیدی کیف و کفش مدرسه مخصوص مدارس نسبت به تولیدی کفش یا تولیدی کیف که هز ساله با شروع فصل پاییز مبادرت به دوختن کیف و کفش برای دانش آموزان و دانشجویان می کنند کمتر است.
از این رو یک مغازه کیف و کفش فروشی اغلب خود به ست کردن کیف و کفش مدارس می پردازد و کیف و کفش را به طور جداگانه خریداری می کند.

تولیدی کیف و کفش مدرسه

بیشتر تولیدی های کفش در تهران و سایر شهر های ایران که همه نوع کفش و کیفی تولید می کنند با توجه به بازار و نیاز مصرف کننده در فصل مدارس شروع به تولید مدل های مناسب برای دانش آموزان و دانشجویان می کنند.

تولیدی کیف مدرسه

تولیدی کیف مدرسه در تهران ممکن است تولیدی مخصوص این نوع از کیف و یا تولید کننده هر نوع از کیف های زنانه باشد که قادر به تولید هر نوع از کیفی هستند.

تولیدی کفش مدرسه

تولیدی کفش مدارس تولیدی خاصی در این خصوص نبوده بلکه همان دوزندگان کفش های مردانه و زنانه و یا بچه گانه هستند که قبل از شروع فصل مدرسه شروع به تولید کفش های مناسب در این خصوص می کنند.

فروش عمده کفش مدارس به قیمت تولیدیفروش عمده کفش مدارس به قیمت تولیدی

فروش عمده کتانی مدارس

بیشترین فروش عمده کفش مدارس از نوع کتانی بچه گانه و یا کتونی اسپرت خصوصا مدل هایی که ساده بوده و قابل استفاده توسط دختر ها و پسرها هستند می باشد.
معمولا این کتانی ها مشابه مدل های کتونی های اصل نایک، کتانی،آدیداس و سایر برند های معروف جهانی می باشند.

تولیدی کفش مدرسه ارزان

با توجه به اینکه کفش مدارس برای چه سنینی تولید می گردد قیمت این نوع از کفش ها هم متغیر خواهد بود.
به عنوان مثال تولید کفش سایز بچه گانه که در حال رشد و تغییر هستند به طور معمول از کیفیت کمتر و ارزان قیمت تری برخوردار هستند.
اما برعکس کفش مدارس در سایز های معمول زنانه و مردانه کیفیت بهتر و قیمت بالاتری نسبت به سایز بچه گانه آن دارند.
البته همیشه مشتریانی که خریدار جنس ارزان و با برعکس قیمت بالا و باکیفیت باشند وجود دارند.

 

فروش عمده کفش مدارس به قیمت تولیدی

مدل های کفش مدارس

  • کفش کتانی
  • کفش طبی و راحتی
  • کفش اسپرت

مدل ها و سبک های کفش های مدارس اغلب از نوع کتونی و اسپرت هستند و در مناطق خشک و کم باران معمولا از جنس پارچه اند.
کفش های کتانی به دلیل استفاده در چندین فصل بسیار پر طرفدار بوده و همچنین راحتی این نوع کفش ها باعث گردیده تا طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد.
همانطور که می دانید مدل های کتانی ساخته شده از چرم صنعتی مشابه مدل های کتانی هم در چندسال اخیر استقبال زیادی داشته است.

فروش عمده کفش مدارس به قیمت تولیدیفروش عمده کفش مدارس به قیمت تولیدی

در کنار مدل های کتونی اسپرت دوخته شده در تولیدی کفش اسپرت مدل های ساده تر و غیر پارچه ای خصوصا در نواحی شمالی ایران فروش قابل ملاحظه ای دارند.
این مدل ها چنانچه از نوع چرم باشند کیفیت و قیمت بالاتری دارند و جهت راحتی پا در آنها و طبی بودن کفش جنس زیره آنها معمولا از پی یو می باشد.
البته فروش عمده کفش مدارس نوع طرح چرم آن به مراتب بیشتر از نوع چرم آن است و اغلب از مدل های برند هایی مانند کاترپیلار یا همان کت ویا برند اکو نیز الگو برداری می شود.

چنانچه به دنبال فروش عمده کفش مدارس با مدل ها و طرح های متنوع و قیمت های مناسب هستید با ما درتماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوروکارشناس فروش کاظم واله
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129641239
آدرس کانال: کفش پاخور@
پست الکترونیکی:info@kafshepakhor.ir

درباره ی a.rezaie

مطلب پیشنهادی

سایت فروش کفش کالج مردانه اسپرت | فروش سری کفش کالج ایرانی

سایت فروش کفش کالج مردانه اسپرتیکی از این مزایا راحتی کفش کالج است. راحتی بدین معنی است که کفش‌های کالج به‌سرعت پوشیده شده و به‌راحتی و در کمترین زمان از پا خارج می‌شوند؛ یعنی برای آقایان دردسر باز و بسته کردن بندهای کفش‌های ورزشی و همین‌طور کفش مردانه را ندارند. علاوه بر راحتی در استفاده، یکی دیگر از ویژگی‌های مهم کفش‌های کالج این است که به‌آسانی می توان آن را با تیپ‌ها، استایل ها و مدل‌های مختلف پوششی لباس مردانه ست و هماهنگ نمود. هرسال قبل از شروع فصل بهار یعنی در اواخر فصل زمستان ویترین کفش‌فروشی‌های مردانه پر می شود از مدل‌های متنوع کالج که برای پوشش مردان در فصل بهار و تابستان آماده شده است.