خانه / کفش پاخور / بهترین تولید کنندگان کفش در ایران کجاست؟

بهترین تولید کنندگان کفش در ایران کجاست؟

بهترین تولید کنندگان کفش در ایران ، بهترین کفش چرم مردانه ایرانی، بهترین برندهای چرم در ایران، برندهای معروف کیف و کفش ایرانی، بانک اطلاعات تولیدکنندگان کفش، برند کیف و کفش ایرانی، قیمت کفش چرم ایران، کفش راحتی ایرانی، کفش آداک

بهترین تولیدی های کفش در ایران

درتعیین بهترین تولیدی های کفش در ایران می بایست چندین مشخصه را مد نظر داشت که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قدمت تولید
  • برند معروف
  • تنوع مدل
  • سلیقه در تولید

بهترین تولید کنندگان کفش در ایران تولیدی هایی است که خصایص بالا را داشته باشند و تعداد این تولیدی ها در ایران کم نیست.
خیلی از این تولیدی های خوش دوخت برند نیستند اما می توانند همانند برند های معروف،کفش با کیفیت خوب تولید کنند.

قدمت تولید کفش در ایران در شهر های تبریز و مشهد زیادتر از سایر شهرها بوده و هنوز هم از بهترین بازار های کیف و کفش ایران هستند.
که در این خصوص قدیمی ترین کفش ها تولید شده در ایران برای شهر تبریز بوده و نیز بهترین چرم ها در ایران هم برای این شهر می باشد.
به گونه ای که خیلی از دوزندگان تهرانی و سایر شهر ها برای تولید کفش مرغوب و لوکس از کارخانجات چرم تبریز، چرم خود را تهیه می کنند.
وجالب تر اینکه خیلی ازتولیدی های کفش تبریز امروزه از چرم های درجه یک خود این شهر برای تولید کفش استفاده نمی کنند.

بهترین تولید کنندگان کفش در ایران کجاست؟بهترین تولید کنندگان کفش در ایران کجاست؟

از لحاظ معروف ترین و بهترین برند کفش در ایران موارد زیادی را می توان نام برد که بازهم متعلق به شهر های اصلی تولید کیف و کفش که به آنها اشاره شد می باشد.
معروفترین برند های کفش درایران به عنوان مثال کفش ارسی تهران، کفش مشهد و کفش آفاق تبریز را می توان نام برد.
معمولا برند ها در هر نوع کالایی جهت برند نگه داشتن خود اجناس خوب و با کیفیت تولید می کنند.

یکی از مشخصه های بهترین تولیدی کفش در ایران داشتن تنوع زیاد در مدل ها است و امروزه تولیدی موفق است که هر ساله مدل های متنوعی را ارائه دهد.
شاید این ویژگی در کارخانجات خارج از ایران مزیت خیلی مهمی نباشد اما در ایران بسیار مهم بوده و مورد توجه مشتریان داخلی است.

همانطور که می دانید از لحاظ تنوع مدل ها و به روز بودن طرح، تهران بیش از شهر های قدیمی تولید کفش مانند تبریز و مشهد است.
حتی خیلی ازتولیدکنندگان موفق در تهران همان دوزندگان با تجربه شهر های مشهد و تبریز هستند که از ایام قدیم به تهران مهاجرت کرده اند.

بهترین تولید کنندگان کفش در ایران درکنار تجربه و مهارت، سلیقه و وسواس زیاد در تولید کفش زیبا و شیک است.

بهترین تولید کنندگان کفش در ایران کجاست؟بهترین تولید کنندگان کفش در ایران کجاست؟

قیمت کفش چرم ایران

قیمت کفش چرم ایرانی در بهترین تولید کنندگان کفش در ایران بستگی به عوامل زیادی دارد که به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد:

  • نوع چرم مصرفی و حتی برند تولیدی چرم
  • طرح و مدل کفش تولید شده
  • زیره به کار رفته در تولید کفش
  • برند تولیدی کفش

نوع چرم مصرفی و حتی برند این نوع چرم ها در تعیین قیمت کفش تمام چرم ایرانی به همراه مقدار چرم مصرفی در آستر و کفی یکی از عوامل تعیین قیمت آن می باشد.
بنابراین اگر طرح و مدل کفش چرم به گونه ای باشد که چرم بیشتری استفاده کند و زمان زیادتری را از دوزنده بگیرد قیمت بالاتری هم خواهد داشت.

از دیگر عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت کفش های چرم و غیر چرم نوع زیره مصرفی در کفش است.
که متاسفانه بسیاری از مردم به آن آگاهی ندارند و فقط به چرم بودن کفش دقت می کنند و ملاک آنها از یک کفش خوب ففقط چرم بودن آن را می دانند.
در صورتی که زیره کفش به مراتب مهم تر از رویه آن است و طبی بودن و یا راحتی کفش را تعیین می کند و باید استاندارد باشد.
چراکه اگر با کیفیت ترین کفش چرم را خریداری کنید که زیره ضعیفی داشته باشد موجب آزارشما می گردد و یا بعد مدت کوتاهی خراب و غیرقابل مصرف می شود.

تفاوت قیمت یک زیره ضعیف با یک زیره مرغوب برای تولید کفش حدودا بین ۵ تا ۷ برابر است که به نوبه خود نقش زیادی در تعیین قیمت کفش دارد.

از دیگر عوامل افزایش در قیمت کفش چرم ایران مانند هر کالای دیگری برند تولیدی آن است که می تواند در قیمت آن تاثیرگذار باشد.

بهترین کفش چرم مردانه ایرانی

بهترین کفش چرم مردانه ایرانی کفش است که چرم رویه آن از نوع گاوی یکدست با آستر و کفی ازچرم گوسفندی و یا بزی باشد.
به این نوع ازکفش های مردانه و زنانه کفش تمام چرم گفته می شود که در گذشته حتی از زیره تولید شده ازچرم شتر و یا گاوی برای تولید این نوع از کفش ها استفاده می کردند.

از آنجایی که یک تولیدی حتی برزگ به تولید همه نوع مدل از کفش زنانه و مردانه دست نمی زند، لذا برای هر سبک از کفش باید جداگانه به دنبال بهترین تولیدی کفش در ایران گشت.
در واقع تولید سبک های مختلف کفش ها در حال تخصصی شدن است و بهترین تولیدی کالج الزاما بهترین تولیدی برای هر سبک از کفش نیست.

هدف از عنوان کردن موارد مربوط به بهترین کفش چرم و عوامل تاثیرگذار در قیمت آن و همچنین راه های تشخیص بهترین تولید کنندگان کفش در ایران بیشتر کردن توجه شما همکاران گرامی است.
توجه به این مسائل که مکان تولید و یا نام برند تنها مشخصه بهترین کفش نیست و افراد با بالا بردن اطلاعات تخصصی در این حوزه می توانند کفش با کیفیت و مرغوب با قیمت مناسب تر به صورت عمده تهیه کنند.

چنانچه به دنبال کفش های مرغوب و باکیفیت که تولید بهترین تولیدکنندگان کفش در ایران به صورت سری و عمده هستید می توانید با ما درتماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوروکارشناس فروش کاظم واله
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129641239
آدرس کانال: کفش پاخور@
پست الکترونیکی:info@kafshepakhor.ir

درباره ی a.rezaie

مطلب پیشنهادی

فروشگاه سری کفش کالج ایرانی | عرضه کننده مدل های محتلف کفش

در ابتدا یک تعریفی از کفش انجام می دهیم کفش یا موزه پا افزاری است برای محافظت و راحتی پای انسان به هنگام انجام کارهای گوناگون پای ادم دارای استخوانها بیشتری نسبت به هر اندام دیگری از بدن می باشد و در برابر خطرهای محیطی همچون سنگها ی تیز و زمین داغ  اسیب پذیر است که کفش در برابر این اسیب ها از پا محافظت می کند طراحی کفش ها در ازای زمان و از فرهنگ به فرهنگ دیگر متنوع است که ظاهر ان در اصل با کارکرد ان بستگی داشته است کفشهای امروزی در شیوه پیچیدگی و هزینه تفاوت گسترده ای دارند امروزه در طراحی کفشها جنبه اراستگی ان نیز در نظر گرفته می شود  فروشگاه کفشئ کالج مردانه ایرانی به صورت سری و عمده در بازار تهران کفشهای دوخته شده توسط کارگاه ها را به فروش می رسانند اما این فروشگاه ها فقط مختص کفش کالج نبوده و بلکه هر نوع کفش اسپرت و کلاسیک از جمله کفش های کالج زنانه و مردانه را برای فروش در فروشکاه خود به نمایش می گذارند مه به عبارت دیگر واسطه هستند با توجه به اجاره بسیار سنگین این مغازه ها در بازار تهران اغلب این فروشگتاه ها اجبار کفش های تولید شده توسط دوزنده ها را با قیمت بسیار بالاتری می فروشند چرا که می بایست هزینه اجاره مغازه جبران شود از این رو مجموعه خانه کفش جهت  کوتاه کردن این مسیر و حذف واسطه ها و هم چنین با به حداقل رساندن هزینه ها تلاش دارند تا کفش ها ی تولید شده را با ارزان ترین قیمت به دست خریداران عمده برسانند قدیمیترین کفش جهان در شهر تبریز دوخته شده است یک فروشگاه فروش کفش کالج مردانه ارزان که به صورت اینترنتی فروش دارد بامیلو است