از کجا کفش عمده بخریم

همان طور که  می دانید استفاده از کفش اسپرت نیوبالانس مناسب در طول روز و در حین فعالیت های روزانه می تواند بر سلامت بسیار تاثیر داشته باشد.

اینکه از کجا کفش عمده بخریم به عوامل زیادی بستگی دارد تا خرید عمده شما به صرفه و ارزان تر یا در واقع مناسب تر باشد.

خرید عمده کفش به تعداد حداقل یک کارتن یا یک سری گفته می شود که شامل 10 یا 12 جفت کفش از یک مدل و یک رنگ نیز می باشد.
البته تعداد و رنگبندی در برخی مواقع می تواند بسته به نوع مدل یا سایزبندی ها متفاوت باشد اما به طور معمول همان تعداد و رنگبندی است که ذکر شد.

کفش عمده ارزان

جهت خرید کفش عمده ارزان شما بایستی به عواملی که بستگی دارد از جمله کیفیت کفش ها که شامل مشخصات فنی کفش است و همچنین خرید مستقیم کفش از تولیدی یا عمده فروشی و همچنین نزدیکی بازار عمده فروشی کفش بایستی توجه کنید.

بنابراین شما باید در خصوص اطلاعات فنی کفش ها از جمله جنس رویه و جنس زیره ها اطلاعاتی کسب کنید تا برای انتخاب کفش عمده ارزان زودتر تصمیم بگیرید و در دنیای متنوع جنس و کیفیت سرگم نباشید.

همانطور که می دانید جهت خرید جنس ارزان نبایستی توقع کیفیت بالا داشت و ضمانت کیفیت مطلوب و طول عمر طولانی را تصور داشت.

خرید مستقیم کفش از تولیدی

خرید مستقیم کفش از تولیدی دارای مزایا و معایبی است که باید آن را شناخت و مد نظر داشت.
از جمله مزایای خرید مستقیم کفش از تولیدی قیمت کمی پایین تر از عمده فروشی و بنکداران است که بنکداران نقش توزیع و پخش کفش ها را در این حوزه ایفا می کنند.
از جمله معایب خرید عمده کفش از تولیدی به طور مستقیم نبود تنوع زیاد یک تولیدی در محصولاتش است که در صورت بزرگ بودن یک تولیدی تا حدودی این نقطه ضعف برطرف خواهد شد.

اینکه از کجا کفش عمده بخریم در این خصوص به زمان و وقت شما بستگی دارد تا بتوانید در بازار و بورس کفش ها بگردید و تولیدی ها زیادی را پیدا کنید.

خرید کفش عمده از تولیدی

در خصوص خرید کفش عمده از تولیدی ها باید این موضوع را بدانید که هر تولیدی به تولید یک نوع خاص از کفش روی می آورد و در یک زمینه تجربه بیشتری دارد.

با توجه به اینکه تورم و گرانی در کشور بیداد می کند مردم تمایل بسیار زیادی به خریدن کفش اسپرت مرل ارزان قیمت پیدا کرده اند به همین دلیل گروه تولیدی و بازرگانی تیپاش کفش هایی با قیمت بسیار مناسب را تولید می کند تا همه افراد بتوانند با قیمت مناسب کفش هایی با کیفیت را خریداری کنند.

به عنوان مثال فروش عمده کفش مجلسی زنانه توسط یک تولیدی مجلسی دوز اتفاق می افتد و این تولیدی به تولید کفش اسپرت زنانه یا مردانه روی نمی آورد چرا که تخصص آن تولیدی در عرضه کفش مجلسی است.

بنابراین اگر شما حتما قصد خرید کفش عمده از تولیدی را دارید و به دنبال تنوع هم هستید بایستی با تولیدی های زیادی در ارتباط باشید.

فروش عمده کفش اسپرت خارجی

اما همیشه و همه کس برای رفع این سوال که از کجا کفش عمده بخریم پاسخ تولیدی نیست و بلکه برای برخی تنها یک جواب دارد و آن هم بنکداری یا پخش کفش عمده است.
چرا که به عنوان مثال ممکن است شما قصد فروش کفش اسپرت خارجی را داشته باشید و نیازی به تولید کننده کفش را نداشته باشید.

در این خصوص بایستی به دنبال بازارهای مرزی ایران مانند گناوه و قشم یا از جمله بازار درگهان باشید چرا که اجناس وارداتی در این بازارها بیشتر است.
و یا اینکه در بزرگترین بازار کشور یعنی بازار بزرگ تهران یا اطراف آن به دنبال واردکنندگان کفش های اسپرت خارجی باشید.

در پاسخ بعدی به این سوال که از کجا کفش عمده بخریم باید پاسخ داد که روش های گوناگونی برای خرید عمده کفش وجود دارد که به دو شکل کلی تقسیم می شوند و شامل خرید حضوری یا خرید غیر حضوری نیز می باشد.

منظور از خرید حضوری حضور افراد در بازارها و بورس کفش فروشی های عمده در ایران است که شامل بازار تهران،بازار کفش تبریز و مشهد و مراکز استانهای کلان شهرها مانند اصفهان و شیراز است.

و منظور از خرید غیر حضوری جستجو در اینترنت و شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام نیز می باشد.

کانال تلگرام کفش عمده 

پس دیگر جواب هایی که به سوال از کجا کفش عمده بخریم می شود پاسخ داد خرید اینترنتی است.
چرا که در حال حاضر بیشتر شرکت ها و کارخانجات بزرگ دارای سایت فروش و شبکه های اجتماعی جهت رویت و تبلیغ مدلها یا محصولات خود هستند.

از جمله شبکه های اجتماعی قدیمی و بسیار موفق در این مورد کانال تلگرام کفش عمده نیز می باشد که در نوع جدید تر این تبلیغات در ایران در اینستاگرام وجود دارد.

در خصوص کانال تلگرام کفش عمده هم باید عنواان کرد به دلیل تنوع زیاد در نوع و سبک کفش ها این کانال ها بیشتر تخصصس عمل کرده و معمولا یک نوع از این محصولات را بیشتر به نمایش می گذارند و بسته به اینکه برای تولیدی باشند یا عمده فروشی ها کمی متفاوت هستند.

به عنوان مثال کانال عمده فروشی کفش مجلسی زنانه بیشتر مدلهای مجلسی زنانه را به نمایش می گذارد و تولیدی کفش چرم بیشتر اجناس چرمی را پست می گذارد.

امیدواریم این مقاله در خصوص این سوال که از کجا کفش عمده بخریم توانسته باشد راهنمایی مفید و موتری را به دوستان ارائه کرده باشد.

چنانچه نیاز بیشتری به راهنمایی دارید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

2

    • سلام، وقت شما بخير؛
      لطفاً براي دريافت پاسخ سوالات خود، از طريق پر کردن فرم “آغاز همکاري”، در ابتداي همين صفحه، در انتظار دريافت پاسخ از سمت کارشناسان ما باشيد. مشاورين ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما