خرید عمده گیوه دست دوز ارزان قیمت در بازار کفش تهران

خرید عمده گیوه دست دوز ارزان قیمت در بازار بزرگ تهران که در پایتخت و یا اطراف آن با دست استادکاران ماهر زنجان یا کرمانشاه تولید شده است نیز وجود دارد.

خرید عمده کفش اسکیچرز های کپی در دنیا امری بدیهی است و در ایران مکان های زیادی برای فروش عمده و تکی این محصول وجود دارد.

در خرید عمده گیوه به راحتی نمیتوانید دست دوز یا دوخت ماشینی جنس رویه گیوه را تشخیص داد اما اینکه کاملا دست دوز باشد یا خیر را می توانید تشخیص دهید.

خرید عمده گیوه کرمانشاه یا خرید گیوه اصل به نسبت گیوه فانتزی که بسیار هم از لحاظ قیمتی متفاوت هستند قابل مقایسه نیستند.
خرید عمده گیوه اصل بسیار به ندرت اتفاق می افتد چرا که اکتر مردم حاضر به خرید نوع اصل آن که قیمت خیلی بالایی دارد نیستند به جز عده محدودی از خانم ها و آقایانی که طرفدار این نوع از گیوه ها هستند.

فروش عمده گیوه رنگی

فروش عمده گیوه رنگی و گیوه های ساده تک رنگ در پخش کفش عمده تهران می تواند صورت پذیرد که کیفیت آن با قیمت این گیوه ها رابطه مستقیم دارد.

فروش عمده گیوه رنگی در تهران به دلیل ارزان تر بود زیره های این نوع از گیوه ها می تواند با قیمت مناسب تری تولید گردد.
حتی بسیاری از دوزندگان گیوه رنگی در شهرهای دیگر مجبور به تامین این زیره های رنگی که با رویه نخی آن ست است را از تهران تهیه کنند.

گیوه های رنگی با طرح و سبک های متفاوتی تولید و به فروش می رسند که به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد.

فروش عمده گیوه دو رنگ

جدید ترین نوع گیوه های به اصطلاح فانتزی دست دوز که تحول بسیار مهمی برای استفاده مردم و رونق تولید گیوه ایرانی ایجاد کرد گیوه های دورنگ و حتی تک رنگ به غیر از رنگ مشکی و سفید در بازار است.

کفش اسکیچرز ویتنام زنانه دارای مدل ها ورنگ بندی های بسیار متنوعی است، چراکه می توان از جنس های زیادی تولید شوند.

این نوع گیوه ها به دلیل وقت و دقت بیشتری که توسط رنگرز نخ گیوه صرف می کند، از قیمت بالاتری نسبت به نوع تک رنگ آن دارد.

خرید عمده گیوه دو رنگ توسط کفش فروشی ها به دلیل استقبال زیاد توسط خانم ها بیشتر شده است و پیش بینی می شود در سال های اخیر در بین آقایان جوان هم طرفداران زیادی را خواهد داشت.

فروش عمده گیوه تک رنگ

نوع دیگری از گیوه های که فروش بیشتری را هم نسبت به سایر گیوه دارد و بسیار مورد توجه قرار گرفته گیوه های تک رنگ و یک دست شده با زیره است.

از ایام قدیم گیوه های زنانه و مردانه فقط در دو رنگ اصلی سفید یا سیاه دوخته می شد و هنوز هم از پر فروش ترین رنگ ها هستند.

از قابلیت های خوب گیوه های تک رنگ خصوصا در بعضی رنگها، ست کردن خانم و آقا با سایر البسه آنهاست که این موضوع برای خانم ها بسیار پر اهمیت است.

خرید عمده گیوه طرح دار

یکی دیگر ازانواع گیوه که شکل سنتی تری را به آن داده و باعث گردیده خانم ها هم بعد از مدت ها به فکر استفاده از گیوه شوند نوع طرح دار آنهاست که به اصلاح تولید کننده آن دارای خرج کار هستند.

جالب است بدانید خیلی از استفاده کننده گان گیوه در حال حاضر خانم های جوان هستند که عقیده دارند انرژی مثبت زیادی را هم از این گیوه های جذب می کنند وعلت این امر می تواند دست دوز بودن آنها باشد.

فروش گیوه در تهران

تولید کفش گیوه در شهرهای زیادی از جمله کرمانشاه ، تبریز و زنجان اتفاق می افتد اما فروش عمده آن بیش از هر بازاری در تهران اتفاق دیده می شود.

خرید گیوه طرح دار ارزان ممکن است دست دوز نباشد و قیمت گیوه در خرید عمده بسیار متفاوت تر از خرید خرد و تک جفتی آن است.

گیوه کرمانشاه بیشتر به صورت تک فروشی صورت می گیرد که این نوع از گیوه ها کاملا دست دوز بوده و حتی زیره آن هم از نوع پارچه فشرده است و بسیارگران قیمت هستند.

نوع دیگر از گیوه ها که باز هم نسبتا از قیمت بالایی هم برخوردار است کفش گیوه تبریز یا گیوه چرمی است که با زیره چرمی نیز دوخته می شوند و خرید عمده آن بیشتر از گیوه اصل کرمانشاه اتفاق می افتد.

چنانچه قصد خرید عمده گیوه دست دوز ارزان قیمت در انواع طرح و رنگ ها را دارید می توانید با ما در تماس باشید.

3

 1. سلام طرح های قشنگی دارین
  تنوع هاتون هم عالیه
  و خرید های عمده ای که افرادی که در این حوزه اعطلاعات کافی ندارند
  میتونید راهنماییتون کنید
  مطمناا افراد استاد کاری در این تنوع ها نقش دارند
  چون بسیار زیبا و به روز هستند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما