تولیدی کفش پیاده روی زنانه و مردانه ست در تهران

کفش مردانه اسکیچرز کفشی است که ازچرم مصنوعی ساخته شده است و از شاخصه های این کفش، فقط چرم بودن آن را دارا نیست.

تولیدی کفش پیاده روی درواقع همان تولیدی کفش اسپرت است که سبک و مدل هایی را تولید می کند که متناسب برای ورزش و پیاده روی باشد.

کفش پیاده روی معمولا دارای زیره سبک و انعطاف پذیری است و رویه ی آن از جنس بافت یا پارچه ای و یا ترکیبی از این دو است.

کفش ست مردانه و زنانه

کفش های ست مردانه و زنانه بسیار کمیاب بوده و هر تولیدی این ذوق و هنر را به کار نمی گیرد و بیشتر کفش هاس ست در سبک های اسپرت و کتانی عرضه میشود.

بنابراین کانال تلگرامی که کفش ست زن وشوهر را به فروش بگذارد کم بوده و حتی کفش ست زنانه و مردانه در اینستا گرام کمتر به چشم می خورد.
لذا تولیدی کفش پیاده روی که بتواند مدل های متنوع ای از کفش های اسپرت ست مردانه و زنانه تولید کند بسیار موفق عمل کرده است.

 

باید بدانید که فروش تکی این نوع از کفش ها برخلاف فروش عمده آن ها در فروشگاه های ورزشی است. البته نوع ست مردانه و زنانه آن در هر فروشگاهی یافت نمی شود.

فروش عمده کفش مردانه آفاق یا همان کفش اسپرت در عمده فروشی های بازار بزرگ تهران و همچنین عمده فروشی کفش اسپرت اسلامشهر اتفاق می افتد.

کفش پیاده روی زنانه

چگونگی انتخاب این نوع کفش بسیار ساده است و شما تنها نیاز به دانستن علایق شخصی خود و یا مشتری خود دارید.
در این نوع از کفش ها هم مانند انواع دیگر از زیره های متفاوتی استفاده می شود اما می توان گفت که بهترین و راحت و قابل ذسترس ترین زیره از نوع پی یو است.
به دلیل راحتی و سبکی این نوع زیره پیاده روی برای مصرف کننده راحت تر است.

تولیدی کفش پیاده روی

همان طور که در توضیحات قبلی خواندید کفش پیاده روی با انواع مختلفی از زیره ها ساخته می شوند که برخی از آن ها عبارت اند از: ای وی ای/تی پیو/پی وی سی/تی آر/پی یو  و غیره که تولیدی کفش پیاده روی از تمامی این زیره ها برخوردار است و آن ها را به صورت عمده به عرصه فروش می رساند.

کفش ست پیاده روی

بعد از داشتن زیره مناسب و راحت برای کفش های پیاده روی شما می توان به موضوع رنگ آن توجه کنید.
رنگ و طرح کفش همان ویژگی ست که آن را تبدیل به ستی از کفش ها برای بانوان و آقایان می کند.
پس برای انتخاب رنگ و طرح آن نیاز به دقت بالایی است زیرا باید رنگ هایی را برای تولید کفش ها برگزید که هر شخصی قادر به استفاده از آن باشد رنگی که مورد قبول مردان و زنان واقع شود و دارای طرح قابل قبولی نیز باشد.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما